PROSIMY O WSPARCIE !

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla osadzonych w zakładzie karnym nie mających z nikąd pomocy. Są to głównie tacy mężczyźni, którzy przed osadzeniem byli bezdomni bądź samotni, bez wsparcia rodziny czy osób bliskich.
Najczęściej zgłaszane potrzeby prezentujemy poniżej. Wymienione rzeczy są tak naprawdę potrzebne nieustannie, gdyż rotacja osadzonych jest dość znaczna. Dlatego prosimy o nieustanne wsparcie. Prosimy osoby fizyczne, właścicieli sklepów, producentów, wspólnoty, stowarzyszenia i inne organizacje o darowizny rzeczowe wg potrzeb zgłaszanych najczęściej przez osadzonych.

Lista potrzeb datków rzeczowych:
– spodnie dresowe
– bluzy dresowe
– dresy komplet
– koszulki typu t-shirt
– majtki (typu bokserki najczęściej)
– skarpety
– buty sportowe
Potrzebne także środki higieniczne:
– mydło w kostce
– maszynki do golenia
– kremy, żele do golenia
– gąbki do mycia ciała
– papier toaletowy
Środki higieniczne muszą być nienaruszone w oryginalnych opakowaniach.

Dziękujemy wszystkim za otwarcie serc na potrzeby najbardziej ubogich ! ❤

Datki rzeczowe prosimy przesyłać na adres:

Fundacja POWSTAŃ
ul. Powstańców Wlkp 23